Vysoký standard kvality českých aut

Vozidla české výroby slaví úspěch nejen u nás, ale také za hranicemi, kde se často stávají volbou zákazníků. Automobilka Škoda sleduje požadavky zákazníků a představuje stále nové technologie s lepšími funkčními vlastnostmi či ovládacími prvky. Proto už dávno neplatí, že jízda v autě znamená jen cestu z bodu A do bodu B, dnes už patří za exkluzivní požitky, příjemné chvíle i bezpečný pocit za jakéhokoliv počasí.

Super Superb

Představte si vůz, který dokáže perfektně vystihnout vaši image. Vůz, s nímž získáte respekt na rychlých cestách a snadno s ním zaparkujete kdekoliv ve městě. Zamyslete se nad vozem Škoda Superb, jenž vám nabídne vysoký uživatelský komfort, dostatek prostoru uvnitř a obstojí při náročných zkouškách na vozovce. Tento vůz patří mezi stálice automobilky a spojuje moderní eleganci s hi-tech technologiemi. Automobil Superb otestujete aktuálně ve verzi combi s úctyhodným zavazadlovým prostorem i variabilitou použití a stejně tak v různých motorizacích. Jakmile se do auta posadíte, zaboříte se do bezpečných, ergonomicky tvarovaných sedadel. Okolo vás bude řada ochranných prvků včetně airbagů a pevné konstrukce. Dáváte-li přednost menšímu vozidlu, popřípadě je váš rozpočet menší, investujte do jasného favorita automobilky. Klasika v podobě  Škoda Fabia neomrzí, hodí se pro rodiny a překvapí nejen stylovým designem, ale především báječnými jízdními vlastnostmi.

Tak trochu jiné SUV

Sportovní a robustní SUV jsou žádaným konceptem vozidel. A protože si je toho česká automobilka vědoma, představuje nový vůz Škoda Kodiaq, plný moderních technologií a inteligentního ovládání. Zvýšená pozice vám umožní získat dokonalý přehled o dění na silnicích a palubní deska se stane vaším spolehlivým parťákem při řešení dopravní situace. Jednoduchá obsluha, uživatelsky přívětivé ovládání jsou základní prvky pro nové SUV. Jistota, bezpečnost a hbitost vás překvapí nejen ve městě, ale také na horách a delších cestách. Tenhle povedený model je ideální investicí do komfortního cestování.