Výkup autovraků s odvozem zdarma

Nepřijde vám, že momentálně vlastněný autovrak, nepojízdná nebo havarovaná vozidla zbytečně zabírají místo na vašem pozemku? Můžete si udělat nejen místo na jiné věci, ale zároveň získat určitý obnos peněz.

Výkup autovraků v Praze

Výkup vozidel za hotové

Nechtěného vozidla se můžete zbavit velice jednoduše, protože zaměstnanci firmy za vámi dojedou jakýkoliv den a kamkoliv v rámci České republiky. Odvoz vašeho auta je zajištěn zcela zdarma. Výkup – autovraků je spojen s penězi za výkup okamžitě po podepsání kupní smlouvy. Obnos obdržíte v hotovosti. Ještě před příjezdem se dozvíte předběžnou cenu, využijte k tomu online formulář. Nečekejte žádnou administrativu, jiní vše vyřeší za vás. Dostanete také rady, jak zrušit pojištění u vraků. Vykupují se vraky, veteráni, vozidla s propadlou STK, stavební a užitková vozidla, nepojízdné nebo havarované vraky. U výkupu vůbec nezáleží na konkrétní značce, druhu a modelu osobních, firemních, stavebních a užitkových vozidel. Prodávat můžete i několik strojů a vozů najednou, povoluje se neomezené množství.

Stanovení ceny a doklady při výkupu autovraků

Každého prodávajícího zajímá, kolik za to dostane. Předběžná orientační cena vám bude známá během chvilky, a to na základě typu motoru, modelu, značky apod. Výsledná cena však závisí na posouzení odborníkem, který prohlédne vozidlo a zhodnotí jeho skutečný stav. Cenu mohou ovlivnit například náhradní díly, jejich originalita, následná použitelnost a žádanost na trhu. Dále, jak náročná je recyklace vraku a zda bude kompletní nebo nekompletní. Výkup autovraků v Praze se realizuje v případě, že doložíte občanský průkaz, malý a velký technický průkaz a evidenční kontrolu, pokud si sami provedete změnu majitele vozu. Plnou moc předložíte v případě, že nejste vlastníkem, můžete ji ale dodat i později poštou a nevyžaduje se úřední ověření.