Jaro je ideálním časem pro outdoorové dobrodružství

Letošní zima se zrovna se sněhovou nadílkou nepředvedla. Je dlouhá, upršená a pokud vás již nebaví koukat doma na televizi a čekat na první jarní sluníčko, máme pro vás tip.

jízda ve Ferrari

Vezměte svého partnera a vyrazte spolu ven za dobrodružstvím. Na https://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/ si vyberte nějaký ze zážitků plných adrenalinu a uvidíte, že si ho oba užijete. Najde tam i skvělé dárky k narozeninám, či svátku pro muže, partnery, tatínky a obchodní partnery. 

Který zážitek je ten nejlepší?

Muži jsou odmalička hračičky, mají rádi příval adrenalinu do žil a nezřídka se pohybují na hranici svých sil. Od popelářů a hasičů časem vyrostou, ale láska k rychlým autům, vojenské technice a k adrenalinu jim zůstane. Na výše zmiňovaných stránkách je v nabídce jízda ve Ferrari

Toto auto snů každého kluka, nejspíše svému miláčkovi nekoupíte, a pokud není Leoš Mareš, asi si na něj ani sám nevydělá. Ono také upřímně, kdo by chtěl jezdit ve Ferrari na našich českých silnicích, plných výmolů, že? Ale svezení v takové „káře“ zůstane jistě ve vzpomínkách každého chlapa na hodně dlouho. A domů si pořiďte něco praktičtějšího, třeba kombíka, či SUVéčko. Pro rodinu. 

Má váš přítel či manžel rád vojenskou techniku a jako malý si s bráškou hrál na vojáky? Překvapte ho jízdou v BVP. Jízda v obrněném transportéru, je celkem hardcore, ale ten prach, rámus a vůně oleje a benzínu chlapi uchvátí. Není to moc ekologický zážitek, protože to „žere jako tank“, ale ten výraz malého kluka v očích vašeho miláčka za pár emisí navíc asi stojí. Jako bonus si v rámci tohoto zážitku může pod vedením zkušeného instruktora zastřílet z legendární útočné pušky Kalašnikov AK-47!