Vybavte Vaše auto před dlouhou cestou kvalitními loketními opěrkami!

Koupili jste si ojeté auto a rádi byste zainventovali do obnovy jeho interiéru? Pohodlně se budete při řízení cítit díky loketním opěrkám i mnohým jiným doplňkům od společnosti Vopi.

Loketní opěrky do auta poskytnou jedinečné pohodlí při řízení

Firma Vopi vyrábí loketní opěrky do auta na míru konkrétní značky vozu. Loketní opěrky do auta jsou ideálním interiérovým doplňkem zejména pro řidiče, kteří tráví na cestách dlouhé hodiny. Komfort při řízení umožní také na kratších cestách. Obvykle jsou vybaveny vnitřním odkládacím prostorem na drobné věci, jako jsou například klíče peněženka či smartphone. Jejich nespornou výhodou je teda, že dodávají možnost dostatečného úložného prostoru, o který je v autě vždy nouze. Loketní opěrky díky svému neotřelému a modernímu designu budou slušet i Vašemu vozu. Instalace loketních opěrek je naprosto jednoduchá a rozhodně Vám nezabere příliš času. Při výběru přesných loketních opěrek pro určitý typ vozidla, kliknete na webových stránkách společnosti Vopi na Vámi upřednostňovanou značku automobilového vozu. V nabídkovém katalogu e-shopu společnosti Vopi www.vopi.cz/loketni-operky/najdete také univerzální loketní opěrky.

Autokoberce jako skvělá ochrana před nánosem nečistot do interiéru Vašeho auta

Nezbytnou součástí auta jsou autokoberečky, které zabraňují rozšiřování nečistot v interiéru vozu. Vybírat můžete z gumových a látkových autokoberců. Přesné gumové autokoberce od Vopi skvěle kopírují výstupky v podlaze v konkrétním typu auta. Tento typ autokoberců maximálně chrání podlahy interiéru vozu před špínou bot i před ostatními nečistotami. Je pro ně charakteristická rovněž dokonalá přilnavost a perfektní udržovatelnost. Přesné usazení a přilnavost gumových rohožek do auta zajišťují stabilitu koberce a pohodlí nohou.