Dacia – skvělá auta za skvělou cenu

Automobil je užitečný pomocník. Sveze vás, kam potřebujete, a zároveň přepraví i velký nákup ze supermarketu. Život s ním je mnohem pohodlnější. Pokud se právě nacházíte ve fázi, kdy hledáte ten správný nový vůz do vaší rodiny, máme pro vás jeden tip. Zkuste popřemýšlet nad některým modelem značky Dacia. Víte, v čem spočívá její hlavní přednost? Získáte s ní praktické rodinné vozidlo za cenu, která je bezkonkurenční.

Dacia je svá

Spousta lidí u automobilu ocení hlavně to, že se dojede z místa A do místa B, a nepotřebují přitom platit za různé vychytávky elektronického systému a zbytečný luxus, který jim není k užitku. Jestliže má motor vozu rozumnou spotřebu a náklady na servis nejsou vyšší než u konkurence, proč připlácet za něco, co nepotřebují. A toto všechno umí Dacia. Auto, které vás bezpečně přepraví do cíle vaší cesty.

Testovací jízda rozhodne

Nejste-li ještě 100% rozhodnuti, že vaším novým autem bude Dacia Logan nebo Dacia Lodgy, vyzkoušejte testovací jízdu. Je zdarma a jen díky ní se můžete s automobilem lépe seznámit ještě před tím, než si ho zakoupíte. Na webových stránkách https://www.rpz.cz/dacia/ si můžete on-line objednat jízdu s garancí svezení se do 72 hodin od objednávky. Navíc vám během zkušební jízdy umyjí váš starý vůz, se kterým jste přijeli. Termín jízdy vám potvrdí telefonicky nebo emailem zástupci oddělení prodeje nových vozů RRG CZ. Díky zkušební jízdě si sami v praxi ověříte, jak všestrannými vozy umějí Dacia Logan a Dacia Lodgy být.

Když nemáte dostatek financí na hotovosti

Nutně potřebujete nový vůz, ale chybí vám peníze? Financujte nákup automobilu prostřednictvím úvěru s nízkým úročením a bez skrytých poplatků a s atraktivní sazbou havarijního pojištění. Na webu si můžete sami pomocí kalkulačky spočítat výši jednotlivých splátek.