Kanystr – doplněk, který vám nesmí chybět

V garáži a stejně tak v dílně by mělo mít veškeré vybavení své určené místo. Jinak by tomu nemělo být ani v případě kanystrů nebo plnících nádob. Jejich univerzální použití oceníte během celého roku. Dříve byly kanystry navrhovány z ocelového plechu, v dnešní době jsou jejich nástupci vyrobeni z pevného a přitom velmi odolného a dobře udržovatelného plastu. Na trhu najdete řadu nádob různých tvarů i objemů. Navíc jsou cenově dostupné a ušetří vám situace s řadou možných nehod rozlitím nebo ušpiněním podlahy či oděvů.

kanystr na naftu a benzínOdměrky na technické kapaliny

V mnoha objemech jsou k dostání třeba odměrky na technické kapaliny. Jejich design odpovídá náročných požadavkům zákazníků a zároveň vysoké praktičnosti. Díky silné rukojeti se s odměrkami snadno manipuluje a široké hrdlo zajišťuje pohodlné nalévání. Bez čeho se ale rozhodně neobejde žádný kutil, je kanystr na naftu a benzín. Ten oceníte v momentě, kdy vám dojdou pohonné hmoty a kdy budete potřebovat snadno natankovat do přechodné nádoby. Kanystry můžete vozit pohodlně v autě, aniž by vám zabraly místo a dobře se skladují v dílně, garáži nebo v zahradním domku.

Kanystr seženete v několika provedeních a zároveň máte díky bezpečnému víčku jistotu, že nedojde k úniku či rozlití. V garáži nebo dílně oceníte výhody kanystru stejně jako možnost dlouhodobě skladovat v odolné nádobě nebezpečné i potřebné kapaliny.

Vybírejte online odsávací tlakové stříkačky a olejničky

Atraktivní ceny a bohatý sortiment seženete online, aniž byste museli trávit drahocenný čas v kamenných obchodech. Produkty vysoké kvality a špičkového dílenského zpracování vám pomohou v mnoha situacích. Kromě olejničky či odsávací stříkačky zaručeně oceníte plnicí trychtýře v mnoha designech. Praktické jsou trychtýře s ohebnou hadicí, díky níž se dostanete do těžko přístupných a úzkých míst, aniž by došlo k úniku látky. Kromě klasických trychtýřů nechybí v nabídce též hranaté řešení pro větší objemy.