Moto oblečení MBW pro radost z jízdy na motorce

Jízda na motorce znamená svobodu, volnost a radost z rychlosti. Vzít si na hlavu helmu a usednout na svůj stroj je pro vás zdrojem potěšení, které nic nenahradí. Abyste do cíle své cesty dojeli v pořádku, chce to občas ubrat plyn, jezdit bezpečně a také mít na sobě stylové moto oblečení, v němž se cítíte pohodlně. A nejen to, chcete v něm také dobře vypadat.

Moto oblečení z kůže

Primárně volíte moto oblečení z kůže, to vás dokáže alespoň částečně ochránit v případě nehody a nebezpečného pádu na asfalt. Minimálně eliminuje případné odřeniny. Kůže je sice perfektní, moto bundy nebo moto kalhoty z ní vyrobené výborně sedí, ale i ona má svoje drobné nedostatky – například není příliš ohebná a omezuje možnosti odvětrávání.

Textilní oblečení na motorku

Nejen pro terénní jízdu na motorce není vůbec od věci zvolit moto oblečení z textilu. Výborně odvádí pot a odvětrává a bývá odolné proti vodě a větru, což je při jízdě na motorce nezbytnou nutností. Navíc bývá textilní oblečení také vybaveno funkční membránou, která vás na motorce také ochrání před nepřízní počasí. Na sportovní jízdu raději zvolte kůži. Vždy ale záleží na vás, čemu dáte přednost, protože v oblečení se musíte cítit dobře. Na výběr máte kombinézy nebo dvoudílné komplety, samostatné bundy nebo kalhoty. Textilní oblečení se také poměrně dobře udržuje, někdy stačí ho omýt pouze mýdlovou vodou.

MBW – české výrobky vás nezklamou

Sortiment moto oblečení je opravdu široký. Chcete-li však skutečnou kvalitu, pak neváhejte si vybrat českou značku MBW, jež svému oboru opravdu rozumí. Moto oblečení vybavuje na exponovaných místech bezpečnostními švy podle normy ISO 4916. Při pádu  na drsný asfalt má otěruvzdorný vrchní materiál význam tehdy, vydrží-li zatížení i jeho švy. A to výrobky MBW umějí, díky čemuž jsou mezi motorkáři oblíbené.