Vozy Škoda a další služby pro jejich majitele

Společnost Škoda Auto a.s. patří k absolutně nejúspěšnějším automobilovým značkám současnosti. Zvláště v České republice je pozice Škodovek naprosto neotřesitelná – a osobní vozy značky Škoda již po mnoho let vévodí žebříčkům nejprodávanějších vozů v ČR. Co za tímto úspěchem stojí?

škoda

Výhody značky Škoda

Značka Škoda slaví úspěchy hlavně díky inteligentně vymyšlenému designu jednotlivých modelů, díky cenové atraktivitě a díky rozsáhlé servisní a prodejní síti.

Autorizovaní partneři společnosti Škoda Auto disponují zkušeným a kvalifikovaným personálem, který rád odpoví na veškeré vaše dotazy – a v případě zájmu vám ochotně zajistí i předváděcí vozy Škoda ke všem vámi zvažovaným modelům (na zkušební jízdu).

Atraktivní výběr modelů:

Vozy Škoda vždy umí zákazníkům nabídnout něco více než konkurence (či případně za levnější cenu než konkurence). Vozy značky Škoda jsou kvalitní, spolehlivé, technologicky vyspělé, ale také cenově výhodné a úsporné. Neméně důležitým faktorem komerčního úspěchu značky Škoda je i to, že všechny modely Škodovek nabízejí nadstandardní prostornost (ve srovnání s konkurenčními modely).

Servisní síť Škoda:

Hustota a kvalita servisní sítě představují velmi důležitý faktor, na kterém je vystavěn úspěch značky Škoda. Autorizovaný servis Škoda dnes naleznete téměř v každém českém městě. Tyto autorizované servisy jsou koncipovány, aby zákazníkům dokázaly nabídnout všestranné a komplexní služby: servisní prohlídky, řešení mechanických oprav, výměny oleje, měření emisí, příprava na STK, geometrie náprav, servis klimatizací, karosářské práce, lakýrnické práce, montáže doplňků a podobně.

Autorizované servisy Škoda ovšem nabízejí i speciální sezónní akce, kterých můžete využít. Servis Škoda Auto poskytuje jak záruční, tak pozáruční servisní služby.

Program Škoda Plus

U dobrých autorizovaných prodejců vozů Škoda, jako je společnost Auto Podbabská, může zákazník též využít unikátního programu Škoda Plus. V rámci tohoto programu jsou nabízeny kvalitní a odborně prověřené vozy všech značek, které jsou mladší než 5 let. Na tyto vozy jsou poskytovány atraktivní zákaznické bonusy. A dále je zde nabídka s názvem „Roční vozy“. Roční vozy Škoda jsou de facto téměř nové vozy (do stáří 18 měsíců, s cenovým zvýhodněním a s tovární zárukou min. na 2 roky).