Autopůjčovna jako součást moderního cestování

Stal se váš automobil dočasně nepojízdným? Nemáte vlastní automobil, ale občas by se vám hodil na výlet či jinou cestu? Cestujete letecky, rádi byste však na místě měli k dispozici i osobní vůz? Pokud jste alespoň jedenkrát odpověděli ano, je následující článek určen právě vám.

S autopůjčovnou máte automobil hned a bez zbytečných komplikací

Autopůjčovny se dnes těší ohromné oblibě nejen u nás, ale i všude ve světě. Aby také ne. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak na pár dní získat vlastní automobil. Podmínky jsou navíc uživatelsky velmi příjemné. Žadateli o automobil postačí řidičský průkaz se zpětnou platností minimálně jeden rok a kreditní karta, na níž bude zablokována určitá částka sloužící jako pojistka pro autopůjčovnu. Minimální věk řidiče bývá často stanoven na 21 let. Podmínky jednotlivých autopůjčoven se mohou lehce lišit, často je však používán tento model. U většiny půjčoven stačí jednoduchá internetová rezervace a poté se již můžete dostavit na sjednané místo. Zde předložíte potřebné doklady, vyřídíte pojištění a následně jste oprávněni odjet ve svém zapůjčeném voze. Vůz lze samozřejmě zapůjčit i bez rezervace, musíte však počítat s tím, že vámi vybraný automobil nemusí být právě k dispozici.

Vyberte si kvalitní služby osvědčené autopůjčovny

Síť autopůjčoven se v posledních letech značně rozrostla a v současné době je opravdu z čeho vybírat. U různých půjčoven se mohou lišit nejen ceny, ale také podmínky. Těm věnujte opravdu zvýšenou pozornost, abyste se například v případě nehody nedivili, co vše jste vlastně nuceni uhradit. Jednou z osvědčených a seriózních firem je autopůjčovna Europcar fungující nejen v ČR, ale téměř po celé Evropě. V nabídce Europcar najdete moderní vozy se špičkovou výbavou, jejichž stáří nikdy nepřesahuje šest měsíců. Vybírat můžete z menších vozů, prostorných rodinných aut i luxusních SUV. O kvalitě služeb této autopůjčovny svědčí nejen tisíce spokojených zákazníků, ale také opakovaný zisk ocenění “Autopůjčovna roku”. Pobočky naleznete téměř ve všech větších českých městech, včetně hlavního města Prahy, kde sídlí přímo na letišti Václava Havla. Tato autopůjčovna Praha je tak ideální volbou pro všechny, kteří potřebují využít automobil k pohybu po městě či výletům a služebním cestám do okolí.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.