Renault Kadjar – osobní vůz nové generace

Pod elegantní maskou vozu Kadjar se skrývají moderní technologie, kvalitní motor i perfektní jízdní vlastnosti, díky nimž zjistíte, že tento nový crossover se báječně hodí do městského provozu i pro outdoorová dobrodružství. Pojďte si s námi prohlédnout jeho specifikace anebo si rovnou domluvte testovací jízdu. Renault Kadjar si získá i náročné jezdce, pro něž je vedle kvality důležitá i atraktivní cena.

Automobil pro život

Zadíváte-li se na křivky osobního auta Renault Kadjar, na první pohled vám učarují jeho elegantní linie vyznačující aktuální trend cestování. Jeho konstrukce je totiž špičkovými technology navržena tak, aby vám přinesla maximální komfort na dálkových cestách i v rušném městě. Sami si zvolíte, jaký typ jízdy si chcete užít a v případě náročného terénu si nastavíte třeba pohon na všechny čtyři kola či režim pro mokré a kluzké povrchy. Nepřekvapí vás tedy ani nebezpečné situace během náročného počasí!

Za výkon svého plechového miláčka se nebudou muset stydět ani milovníci silných motorů. Dlouholeté zkušenosti a inovativní vývoj dovedli strůjce vozu Renault Kadjar k motorům Energy dCi využívající systémy pro snížení spotřeby a optimalizaci výkonu. Moderní funkce Stop & Start šetří motor, neboť se automaticky vypíná při delším stání například v kolonách. Tento systém je propojen s rekuperací brzdné energie. Spotřeba vás velmi mile překvapí, s výše zmíněným motorem se dostanete pod čtyři litry spotřeby paliva na sto kilometrů!

Umí toho mnohem víc!

Nový vůz z dílny Renault toho ale umí daleko více. Kromě rozpoznávání dopravních značek dokáže sledovat mrtvé úhly, parkovat a vyhodnocuje rizikové situace tak, že zapojuje brždění. Automobil uveze celou vaši rodinu a poskytne prostorný kufr pro všechna zavazadla. Neslevujte ze svých požadavků a chtějte od svého nového vozidla maximum. A teď si představte, že všechny tyto a další funkce se schovávají pod maskou elegantních křivek a speciálních odstínů, které umí pouze Renault.