Víte, které vybavení by vám v zimě nemělo v autě chybět?

Většina z nás miluje zimu v okamžicích, kdy se chystáme na hory nebo se na dovolené právě nacházíme. Pokud ale máme cestovat, často se obáváme, jaká bude dopravní situace. Přece jen, při náledí, hustém sněžení, velkých mrazech a podobně, můžeme mít sebelepší vůz, ale i tak budeme muset čekat, než silničáři zapracují, nebo než se teploty zvednou. V každém případě však můžete využít mnoho auto vybavení, které vám cestování nejen v zimě značně zpříjemní. 

vyhřívané autopotahy

Nemějte pod nohami nepořádek

Od podzimu až do jara je skvělé mít na podlaze umístěné gumové autokoberce. Pokud navštívíte webovou stránku https://www.vopi.cz/presne-gumove-autokoberce/ můžete si vybrat přesný typ podle značky vašeho vozidla. Díky tomu získáte naprosto přesné gumové autokoberce, jež jsou tvarovány přesně podle výstupků a místa na podlaze daného typu automobilu. S gumovými koberci se nebudete obávat sněhu ani bláta na obuvi. Jakmile vystoupíte, koberec zbavíte nečistot vysypáním, vypláchnutím či vytřením. Zcela eliminujete potřebu čistit koberec podlahy kartáčkem, vysoušet jej a podobně.

Gumové koberce do auta jsou výbornou náhradou za klasické textilní autokoberce, které se hodí do vozu během měsíců, kdy je suchu a teplo. 

Aby vám nebyla zima

Pohodlí ve voze vám zajistí vyhřívané autopotahy. Jistě to znáte… Když je velká zima, je ve voze chladno i po hodině jízdy. Auto se prohřeje až při delší jízdě. Pokud ale budete mít vyhřívané autopotahy, budete si moci sundat bundu, což se také doporučuje kvůli bezpečnosti v případě autonehody. Vybrat si můžete z mnoha typů, velikostí. K dispozici jsou i vyhřívané podsedáky, tedy bez zádové části.

Kvalitní zboží pro příjemné cestování v autě i během studených měsíců, najdete na vopi.cz. Objednejte si jej a staňte se dalšími spokojenými zákazníky jako ostatní, kteří zde nakupovali před vámi.