Užitkový vůz z autopůjčovny

Podnikání v autodopravě a v jiných oborech, kde se neobejdete bez pravidelného užívání vozidel, se občas potýká s nemilými problémy. Také se vám už stalo, že jste nutně potřebovali zařizovat důležité rozvozy, ale auto začalo stávkovat v ten nejméně vhodný okamžik?

půjčení užitkových vozů

Rychlé řešení dopravy pro vaše firmy

Často se nestává, že se po rozbití auta okamžitě sáhne do úspor, aby se pořídilo nové. Většinou dojde na opravy, které zaberou i dlouhé týdny. Naštěstí již není problém zrealizovat rychle a snadno půjčení užitkových vozů. Na internetovém portálu si jednoduše prohlédnete auta, která jsou momentálně k dispozici. Můžete vybírat podle nejrůznějších kritérií. Například vás nejprve zajímají nejlevnější modely, tak si je seřadíte od nejlevnějších po nejdražší. Půjčovna dodávek Praha se zaměřuje pouze na podnikatele, se kterými se uzavírají kupní smlouvy v rámci jejich činnosti. Pronájem se sjednává na dobu minimálně sedmi dní. U nabídky si zvolíte datum převzetí a vrácení, druh vozidla a zemi, kde budete jezdit. S vozem se dá pohybovat neomezeně po celé EU. Používají se výhradně zánovní druhy aut, přičemž se pravidelně obměňují.

Jednoduchý výběr dodávky

Půjčovna dodávek a užitkových vozů disponuje více jak stovkou vozidel, která skutečně vlastní. Vybírat lze z klasických malých, středních a maxi aut. Nechybí chlaďáky, mrazáky, valníky, vícemístné minibusy, speciální nástavby a náklaďáky. Obecně zde pořídíte užitková vozidla do tři a půl tuny. Nepřijdete o široký výběr od světoznámých značek, nejčastěji se poptávají Iveco Daily či Ford Transit. Zájem však trvá také o značky Citroen Jumper, Peugeot Boxer, Renault Master, Fiat Ducato nebo MB Vito. Pokud si nevíte rady s výběrem, určitě se zeptejte na vše, co vás zajímá, a v půjčovně vám ochotně pomohou. Profesionální přístup ke každému zákazníkovi patří k samozřejmostem.