Užitkové vozy nejvyšší kvality

Přestože ojetý vůz nestojí tolik co nový, jedná se o finančně nákladnější záležitost. Pro koupi vozidla je nutné vybrat společnost, které můžeme důvěřovat, a to na základě statistik o počtu prodaných dopravních prostředků a referencí spokojených klientů. Jistě se vyhneme firmám, jež jsou nováčkem na trhu a nemají v oboru dostatek zkušeností. Ať už potřebujete zachovalý osobní vůz či dodávku s pořádným výkonem, nakupujte u těch nejpovolanějších.

Vozový park nejúspěšnějšího autobazaru

Vozový park kvalitních prodejců tvoří vozidla ve výborném technickém stavu. Namísto výkupu ojetin od běžných autodopravců vykupují prodejci automobily od stálých a prověřených dodavatelů. Velká část dopravních prostředků pochází od klientů, již ukončili operativní leasing, nebo z mezinárodních aukcí. Díky této skutečnosti vypadají některá vozidla téměř jako nová a stejně tak jejich celkový stav je na vynikající úrovni. Náš nejúspěšnější autobazar prodá ročně více než deset tisíc aut včetně užitkových vozů, po nichž poptávka stále vzrůstá.

Moderní užitková vozidla spolehlivých značek

Za příznivé ceny jsou k dostání dodávky s různými parametry, praktické furgony i standardně vybavené vany s individuální velikostí ložní plochy. Nemáte-li hotovost v plné výši, je možný prodej užitkových vozů také na úvěr, jehož schválení je zahrnuto v ceně vozidla a do určité výše částky nevyžaduje doložení příjmů. Společnost disponuje všemi modely užitkových vozů, nabízí pickupy, minibusy, valníky i přívěsy. K hojně poptávaným patří rovněž dodávky typu chlaďák a mrazák.

V autobazaru naleznete dopravní prostředky značek Renault, Mercedes, Mitsubishi, Fiat a dalších celosvětově osvědčených firem. Tým zaměstnanců tvoří zkušení technici a prodejci ochotni zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se koupě užitkových vozů nebo možnosti komisního prodeje.