Kia představuje novou generaci vozů

Vnímáte osobní automobil jako nutnou investici, díky níž se pohodlně dostanete do práce, za rodinou či zábavou anebo je pro vás výběr vozidla prioritním krokem? Zejména pánové si libují v technologických vymoženostech, jimiž jsou auta vybavena a zaobírají se především výkonem motoru, s nímž budou stále v rychlém pruhu. Stojíte-li před otázkou výběru vozidla, otestujte si špičkové vozy značky Kia a zaručeně si vyberete z levnějších variant i luxusních modelových řad.

Za atraktivní cenu prémiová kvalita

Vozy Kia vynikají dostupnou cenou pro mladé rodiny i starší ročníky oceňující především praktičnost vozidel. Do detailu promyšlený sportovní design si užijete s novým vozem Kia Rio. Prodejci vám nakonfigurují vybavení interiéru přesně podle vašich představ. Konečně si budete moci užívat komfort vyhřívaných sedadel i maximální využití zavazadlového prostoru při sklopení zadních sedadel. Testovací jízda ve zbrusu novém autě Kia Stonic nadchne náročné jezdce. Od první chvíle si oblíbíte inovativní výbavu a odvážný design. Díky integrované barevné obrazovce získáte neustálý přehled o dopravní situaci a též snadný přístup k navigaci za hranicemi Česka.

Luxusní výbava Optimy

Ten, kdo se ještě neprojel v novém automobilu Kia Optima, zatím netuší, jak se jezdí králům. V interiéru najdete použití výjimečných materiálů, jako je jakostní kůže a rovněž na vás čeká přístrojová deska s panelem Supervision poskytující všechny důležité informace. Chcete-li investovat do luxusní výbavy, nezapomeňte na panoramatické střešní okno, které zabaví nejmladší členy rodiny a navodí správnou atmosféru při večerních projížďkách ve dvou.

Klasiku v podobě modelové řady Kia Ceed pořídíte v několika variantách. Stejně tak v nabídce nechybí cenově výhodné skladové a předváděcí vozy, u nichž výrazně ušetříte. To ale neznamená, že by osobní vozidla této oblíbené značky byla ochuzena o důležitou výbavu. Naopak, atraktivní ceny garantují zajímavé pakety, díky nimž si každý uživatel najde ideální vůz. Sáhnete po novém voze Nitro nebo dáte přednost Kia Sportage?