Pomocníci do auta, kteří vám zpříjemní cestování

Jezdíte s rodinou k příbuzným, kteří žijí 200 km daleko, a nejezdíte jen ve dvou? Anebo je cestování vaším denním chlebem? Možná jezdíte do práce, vozíte děti do školy, kroužků, máte pojížďky kvůli nákupům a podobně. Ať už cestujete kdekoli a často, určitě vám přijdou vhod praktické pomůcky, které jsou skvělé do každého auta. Díky nim je cestování nejen příjemnější, ale mnohdy i bezpečnější.

autokoberce

Padnoucí autokoberce

Není v autě mnoho nepříjemnějších věcí, než když máme špínu a kamínky pod nohami. Proto se vyplatí mít vhodné autokoberce, které skvěle sedí právě ve vašem voze, nikde neodstávají a nezavazí. Mnoho let vyrábí nejen autokoberce společnost Vopi. Najdete je na webových stránkách https://www.vopi.cz/autokoberce/. Nabízí zde kvalitní textilní autokoberce na přání, které vám dle vytížení vyrobí už za jeden den. Co se týče gumových autokoberců, ty jsou trvale skladem.

Vana do kufru

Jestliže vozíte předměty, které se mohou vylít, vysypat, převrátit a způsobit nepořádek, skvěle vám pomůže vana do kufru vozu. Vyrábí se v různých velikostech, mají vyvýšení okraj, takže i když se vám vyleje kanystr s naftou, olej, barva, nebo převážíte stavební materiál, hlínu, nebo „jen“ spoustu oblečení v taškách, nic vám neznečistí vůz. Co se týče materiálu, jsou gumové a nekloužou. Stačí vybrat si podle typu vašeho auta. Materiál je zároveň odolný vůči odření, poškození, a to i agresivnějšími materiály.

Pozor na slunce

Je dobré mít i vyhovující sluneční clony do auta. Nezřídka se stává, že zástěrky proti slunci, které jsou v autě, nejdou dostatečně naklopit nebo je přemístit do úhlu, do něhož potřebujeme. Rychle se ošoupou a nedrží, jak chceme. Jakmile si sluneční clony do auta pořídíte, budete chápat, proč jsou tak oblíbené a žádané. 

Boční nášlapy

Aby se vám dobře nastupovalo, zvláště u vyšších vozů, je skvělé pořídit si boční nášlapy. Navíc jsou-li ve stříbrném nebo nerezovém provedení, dovedou krásně zdokonalit estetický dojem auta. Dodají mu úplně jiný vzhled, zdokonalí jej. Montáž je rychlá a snadná, zvládne ji každý kutil.

Poohlédněte se po nových autokobercích, clonách proti slunci i vaně do kufru. A jestli máte staré potahy, vyměňte i ty, abyste byli s interiérem spokojeni nejen pod nohami, ale i na sedadlech. Bude se vám rázem jezdit mnohem lépe.