Mladoboleslavská automobilka představuje vozidlo nové generace

O elektromobilitě se mluví už dlouho, jde o moderní trend, se kterým se pojí mnoho změn v celém automobilovém průmyslu. Co vlastně přinese budoucnost? Nové technologie dobývají svět, to jistě není nic překvapivého. Platí pak, že s výrazně prodlouženou dobou dojezdu na jedno nabití začínají být elektromobily ještě atraktivnější. Trh se rozšiřuje, možností je mnohem více a zapojuje se už i tuzemský gigant Škoda, automobilka s obrovskou tradicí, kterou znají nejen Češi, ale vlastně celý svět.

elektromobil Škoda Enyaq iV

Spoustu prostoru, ale také velká noblesa

Mohutné auto, které se bude na českých silnicích výborně vyjímat. Síla, ale také dynamičnost a vyváženost, to vše zdobí elektromobil Škoda Enyaq iV. Sedadlové potahy z eko kůže, asistent při parkování, ale také sedm airbagů v základní výbavě, které se postarají o maximální bezpečnost. 

Velmi přehledný třináctipalcový displej, na němž si snadno ověříte podrobnosti týkající se stavu vozu. Výhodou je pak i velmi rychlé nabíjení baterie. Bez čekání, bez kompromisů, na osmdesátiprocentní kapacitu se dostanete dříve než za hodinu. 

Maximální možný dojezd už přesáhl magickou hranici 500 kilometrů. Myslí se i na praktičnost, osmička reproduktorů a nabíjecí box pro smartphone jsou bonusem pro všechny, kterým něco říká moderní elektronika. 

elektromobil Škoda Enyaq iV

Postaráno je o maximální komfort

Vyhřívaný volant, ale také asistent rozjezdu do kopce. Nechybí ani elektricky ovládaná okna, postaráno je o nejvyšší možné pohodlí řidiče i jeho spolujezdců. V rozšířené výbavě si lze zvolit až jednadvacetipalcová kola z lehké slitiny, což udělá z premiérového elektromobilu z dílen v Mladé Boleslavi skutečně nepřehlédnutelného krále silnic. Elektromobily a Škoda, to je téma, kterému patří velká budoucnost. Přidáte se k ní také?

Zdroj/ foto: skoda-storyboard.com.