Komfortní jízda za cenově dostupný pronájem

Určitě se vám už také stalo, že jste zvažovali pronájem vozu, protože jste jednoduše právě něco stěhovali, sešlo se vás více na jednu cestu, popřípadě jste jednoduše zjistili, že je vám osobní auto malé. Ať už potřebujete stěhovat, podnikat či cestovat, máme pro vás tip, jak si chytře a bez skrytých poplatků či podmínek vybrat pro vás ideální dodávku.

Půjčovna dodávek Ostrava

Půjčovna v Ostravě a Praze

Kdo má rád jednoduchý a přehledný systém pro rezervace, bude nadšený z půjčovny s věhlasným jménem. Rezervace je doopravdy rychlá, garantuje vám denní limit kilometrů zdarma a zároveň bezplatné parkování vašeho vozu po dobu výpůjčky dodávky. Mimo to určitě oceníte proklientský přístup, ten se podepisuje především na výhodách pro zákazníky. Například pronájem dodávek Praha počítá s možností prodloužení termínu půjčení dodávky, stejně tak má v ceně pronájmu zahrnuté již pojištění a dálniční známku.

Půjčovna samozřejmě počítá s tím, že se nákladový prostor může pošpinit do míry běžného použití a opotřebení. Velkým plusem je rozhodně i pronájem na delší dobu, vybraný model si můžete půjčit až na třicet dní. Půjčovna dodávek Ostrava funguje sedm dní v týdnu prakticky nonstop. I tady stejně jako v pražské pobočce lze využít možnosti vypůjčení dodávky na jiném místě, než bude místo vrácení, eventuálně se lze s půjčovnou domluvit přímo na přistavení vozidla na domluveném místě.

Vyberte si optimální vůz

Velikost vozu si volíte sami, podle toho, jak velký nákladový prostor potřebujete. V nabídce najdete menší modely dodávek, kam zcela pohodlně vměstnáte tři europalety, největší modely pak pojmou až osm takových europalet. V případě nejasností se vyplatí směřovat svůj dotaz na bezplatnou linku, kde vám ochotně a rádi poradí. Využijte skvělých cen, pravidelných akcí i novinek, jež vám oblíbené půjčovny dodávek nabízí a vytěžte z pronájmu maximum.