Pneumatiky Barum Bravuris vás nezklamou

Výběr správných pneumatik není dobré nechat jen na náhodě, na tom, co právě bude zajímavého v akci v obchodě nebo pneuservisu. Pneu mají zásadní vliv na jízdní vlastnosti automobilu, a proto byste je měli vybírat pečlivě s ohledem na potřeby vašeho vozu. V současné době můžete vybírat z řady letních pneumatiky od různých výrobců, přičemž jejich jízdní vlastnosti jsou v mnohém podobné. Pochopitelně, že záleží i na tom, jaká směs byla k jejich výrobě použitá, jaká je tuhost dezénu nebo jejich valivý odpor. Všechno zmíněné totiž významně ovlivňuje chování automobilu na vozovce.

Nezávislé testy při rozhodování pomohou

Při rozhodování, kterou letní pneumatiku nakonec zvolit, jistě svoji roli sehrává i její cena nebo spíše poměr cena/výkon. Většina řidičů chce ušetřit, což je přirozené chování nakupujících. Při výběru pneumatik je nutné se řídit velkým technickým průkazem, který udává jejich rozměry. Pak byste měli pneu vybírat podle jejich vlastností, přičemž je dobré se zamyslet nad tím, v jakém počasí a kde nejčastěji jezdíte, jestli se vám líbí více nízká hlučnost, nebo nízká spotřeba benzinu. Nevíte-li si rady, obvykle hledáte podrobnější informace, a to nejčastěji v testech jednotlivých pneumatik nebo v recenzích od jejich spokojených, či naopak nespokojených uživatelů.

Česká pneumatika pro váš vůz

Zajímavou novinku pro své zákazníky připravil český Barum. Jeho zbrusu nová pneu Barum Bravuris 5hm 205/55 r16 91v přináší novou směs a tuhý dezén s lepší ovladatelností na silnici. Pneumatika se nepřehřívá a její vlastnosti směřují k většímu nájezdu kilometrů, což motoristy může pouze potěšit. Podle dosavadních zkušenosti těch, kteří již na Barum 205/55r16 letní jezdí, se jedná o pneu s nízkou hlučností, dobrou přilnavostí na vodě a jízdními vlastnostmi, které uspokojí i náročného řidiče.