Pneumatiky pro váš vůz

Pravděpodobně každý motorista řeší, jaké pneumatiky vybrat pro svůj vůz. Není to vůbec jednoduché se vyznat v nabídce, když pneumatiky na první pohled vypadají jedna jako druhá. Při podrobnějším zkoumání jejich produktového listu však zákazník pozná, že se od sebe mohou podstatně lišit.

Jednoduchý nákup na internetu

Nejjednodušší nákup pneumatik je na internetu. Sednete si doma do křesla a v pohodlí u svého šálku oblíbené kávy můžete listovat nabídkami jednotlivých internetových obchodů. Na všechno máte dostatek času, nic vás nepohání, abyste si už konečně nějaký produkt vybrali. Kromě tohoto jsou ceny v e-shopech mnohem zajímavější než ty v kamenných obchodech. Ušetřit můžete i podstatnou část svých financí. Atraktivní výhodou je také nechat si zaslat pneumatiky z e-shopu přímo do některého ze smluvních pneuservisů.

Už jste si vybrali tu svoji pneumatiku pro vašeho miláčka v garáži? A co takhle Nexen n blue hd 205/55R16, jež sice nepatří ke špičce mezi nejdokonalejšími pneu, ale nabízí jízdní vlastnosti, kterým se těžko odolává. Navíc v nezávislých testech byla ve všech kategoriích hodnocena více než dobře. A využijete ji na vozidlech všech známých značek a nejčastěji používaných modelů aut.

Letní pneumatiky se zajímavým poměrem cena/výkon

Cestujete-li se svým vozem poměrně často, a to za sucha i v dešti, potřebujete mít na svém vozidle obuté pneumatiky, které vás nedostanou do úzkých. Aquaplaning není nic příjemného. Nexen 205/55R16 letní nabízí zajímavý poměr cena/výkon a spoustu výborných vlastností. Díky použité speciální směsi je zkrácená brzdná dráha a zlepšená přilnavost na povrchu vozovky i za mokra – automobil se tedy na silnici chová bezpečněji. Nízký valivý odpor má kladný vliv na snižování spotřeby pohonných hmot. Při jejich stále vzrůstající ceně je to více než příjemná vlastnost pneumatik.