Nosiče kol na tažné zařízení? Zkuste i jiné řešení

Vášniví cyklisté, nadšení cestovatelé, milovníci vodních sportů i zimního lyžování a majitelé elektrokol, zbystřete. Tento článek je věnovaný každému, kdo rád jezdí na kole v jakékoliv podobě a hledá vhodný nosič na svá kola. Ať už cestujete s celou rodinou, máte zálibu v horském terénu či hledáte model na své elektro kolo. Pro mnoho lidí představuje nosič na tažné alfu a omegu celého výletu. Jenže co když tažné jednoduše nemáte? Pak se nabízí i jiné a velmi praktické možnosti.

Na střechu i dveře

Existují také velmi praktické střešní nosiče kol, popřípadě modely řešené uchycením na zadní dveře. V obou případech se nemusíte bát vozit takto více než jedno kolo. Jen těžko byste ale na střechu dávali elektrokolo, které je oproti klasickému kolu výrazně těžší a pro menší či slabší postavy je tak střešní uchycení nereálné. Máte-li velký vůz, nabízí se ještě moderní vnitřní nosič na kola. Důležité je při uchycování čehokoliv na střechu zvážit hmotnost, aby nedošlo k poškození střechy. Střešní nosiče jsou optimální výbavou během celého roku. V létě na střechu auta uchytíte kola, v zimě zase takzvanou rakev na sportovní vybavení. Praktický střešní box koupíte z pohodlí domova online v mnoha provedeních, velikostech i od předních značek.

Specialista již od roku 1946

Populární značka Thule vám nabízí od svého počátku vzniku produkty související s automobily. Firma představila první střešní nosič a postupně přišla s novými vychytávkami a pomocníky nejen pro fanoušky outdoorových aktivit. Thule se řadí mezi prémiové značky, jejichž kvalita je opodstatněná a přitom cenově dostupné modely jsou pro každého. Jejich produkty používají světoví sportovci i obyčejní smrtelníci, pro něž je klíčová kvalita. S Thule máte jistotu, že vám jejich střešní nosič, box, nosič na lyže nebo sněhové řetězy doopravdy vydrží.