Finanční hotovost za váš vůz okamžitě

Výkup vozidel získává díky zkušeným profesionálům zcela nový rozměr. Kromě toho, že vám nabízí finanční hotovost, jak se říká, na ruku, mají ve svém portfoliu další služby, díky nimž budete mít jasno, kdo je pro vás správný, férový a transparentní obchodní partner. Výkup vozů v hlavním městě probíhá bez ohledu na to, v jakém stavu je daný vůz či stroj a to i v případě, že na tachometru jsou najeté obrovské kilometry, popřípadě je stroj zcela nefunkční.

Bazarový výkup bez zbytečného papírování

Mnoho zákazníků se obává náročné administrativy, která by je mohla od prodeje odradit. Abyste věděli, na čem skutečně jste a kolik můžete za svůj stroj či vůz očekávat, se dozvíte ještě před příjezdem zkušených odborníků. Ti přebírají záruky za technický stav, takže odpadají rizika spojená s případnými reklamacemi. Byť je firma na likvidace vozidel situována do hlavního města, technici k vám přijedou prakticky kdekoliv v Čechách a to do 24 hodin. Což oceníte v případě, že se automobilu potřebujete zbavit, eventuálně čekáte na finanční hotovost. Obavy z likvidace aut nemusíte ani ve chvíli, kdy je na vašem automobilu leasing či úvěr. Veškerou administrativu včetně doplatku závazků za vás vyřídí likvidace auta Praha.

Aktuálně nejen pro majitele osobáků

Výkup probíhá nejen u všech osobních aut jakýchkoliv značek, typů a modelů, ale stejně tak firemních aut a stavebních vozidel. Obavy nemusíte mít ani při likvidaci nepojízdných vraků, veteránů či vozidel s propadlou STK. Kdo vlastní třeba užitkové a stavební stroje, může využít výkupu většího množství strojů či aut najednou. Profesionální přístup vyškolených pracovníků slibuje rychlou a přehlednou domluvu, férové podmínky pro obě strany a především oboustrannou spokojenost. Ta je totiž klíčem k úspěchu bez ohledu na to, zda likvidujete firemní auto, vůz po úvěru, starý vrak či užitkový stroj.