Láká vás samoobslužná myčka? Pořiďte si ji jako rozšíření svého stávajícího podnikání

Samoobslužné myčky se těší velké oblibě mezi uživateli všech věkových kategorií. Nabízí totiž možnost rychle, levně a poměrně kvalitně umýt si vůz a neznečistit či nezamáčet si dvorek, zahradu nebo třeba stání u domu. Ať už mají řidiči vůz běžně znečištěn od prachu, soli v zimě, nebo právě projeli blátivou louží, která zanechala stopy na pneumatice, kole i boční straně auta, samoobslužná automyčka pomůže klientům vše umýt k naprosté spokojenosti.

Proč si koupit samoobslužnou myčku

Pro její výhody, také možnost obsloužit se non-stop, je samoobslužná myčka vyhledávaná řidiči z měst i vesnic. Tento typ myček si nežádá mít své vlastní zaměstnance. Řidiči vše zvládnou sami, a tak se vy, jako majitel automyčky, budete moci věnovat činnosti, která je pro vás důležitá, ať už bude soukromá, nebo půjde o další podnikání. 

U nás nabízí kvalitní automyčky společnost BKF CarWash. Její zařízení mají velmi dobré jméno, pyšní se dokonalou spolehlivostí i uživatelským komfortem. Vybrat si můžete mnoho doplňků a nadstandardně jimi vybavit základní verzi automyčky. Tak můžete mít vliv jak na cenu automyčky, tak na uspokojení požadavků i těch nejnáročnějších klientů. Společnost BKF vyrábí produkty s myšlenou na zisk těch, kteří si je koupí. 

Vybrat si můžete kontejnerovou nebo modulární myčku, obě se hodí jako výborné řešení k podnikání, které už provozujete. Vybírejte s ohledem na to, kde chcete myčku umístit i na to, kolik máte prostoru. S výběrem vám ráda pomůže sama společnost BKF CarWash.

Portálové automyčky

Vaší volbou může být i portálová myčka. Pro ni se rozhodují klienti, kteří nenašli zalíbení v samoobslužných systémech. Mnohdy zde zavítají i ti, kdož běžně používají bezkontaktní mytí, ale tu a tam chtějí využít pro kompletní vyčištění portálovou myčku. Obě se skvěle doplňují.

Kompletní nabídku najdete na bkfcarwash.cz.