Jak si udržet zánovní vzhled vozidla?

Vůbec nezáleží na tom, zda automobil vlastníte už pěknou řádku let anebo právě vyjel z výrobní linky. Slušné zacházení a pravidelnou péči si zaslouží každý plechový miláček bez ohledu na stáří. Čisté a udržované auto je přeci jen také naší vlastní vizitkou, často v něm vozíme návštěvy, rodinné příslušníky a určitě nikdo z nás nechce vypadat jako neotesanec, který nedokáže vysát nebo vyčistit vůz. Pokud vám ale tato aktivita není blízká, a přesto se chcete chlubit navoněným a nablýskaným vozidlem, udělejte si čas a objednejte se do automyčky. Budete překvapeni, jak bude vypadat vaše auto po zásahu týmu profesionálů. Kromě skvělých cen na vás čeká rychlý servis a péče, již si vaše autíčko zaručeně zaslouží.

Pražská automyčka pro náročné klienty

Automyčka Praha (Karlín) nabízí kompletní péči o vozidla všech velikostí. Pestrá nabídka osmi mycích programů myslí na malá autíčka a základní čištění i důkladnou starost o velká moderní SUV auta. Za pár stovek si tady můžete dopřát kompletní ruční předmytí, mytí, leštění prahů, disků i impregnaci pneumatik a doleštění skel. Pro náročné zákazníky jsou pak připraveny delší programy, během nichž si stihnou i nakoupit, a zahrnují třeba kompletní čištění a vysávání interiéru včetně tepování čalouněných sedaček a v případě kožených sedadel jejich impregnaci. Důležité je rovněž čištění zavazadlového prostoru, zvláště pokud tam vozíte svého čtyřnohého mazlíčka. Automyčka Karlín pracuje s šetrnou a zároveň velmi účinnou autokosmetikou a nabízí pohodlnou online rezervaci během otevíracích hodin v pracovní dny.

Auto jako naše vizitka

Pravidelná péče o automobil se vám vyplatí. Zvláště teď po zimě, kdy je potřeba odstranit zbytky soli, nečistot a hmyzu a dodat čtyřkoláku jarní vizáž. Ošetřující programy myslí také na lak karoserie, jemně a efektivně ho čistí a zároveň chrání před poničením. Díky tomu si váš vůz zachová zánovní vzhled a bude vždy připraven svézt třeba kolegy z práce, eventuálně přátele a rodinu.