Sportovní auto může být vaše

Člověk by měl jít za svými sny a splnit si je, protože život tak rychle utíká a touhy by se měly realizovat, pokud se naskytne ta možnost. Muži si hlavně představují, jak usednou do nádherného auťáku, kterým se projedou po okolí a plně si vychutnají ten slastný euforický pocit.

Řidičem luxusního auta

Zdá se vám to nemožné, že byste jednou ráno vstali a posadili se do luxusního auta, které by vám na určitý čas říkalo „pane“? Klidně se připravte na dobrodružství v originálně vypadajícím modelu a těšte se na nevšední zážitky.

Ne, nemusíte vyhrát zrovna v loterii několik miliónů, protože za nižší cenu tyto vozy neseženete, ale stačí se vypravit na místo, kde sídlí půjčovna luxusních vozů v Praze. Připravena je rozumná cena za půjčení jedinečného vozu. V ceně je zahrnuto též havarijní pojištění, platná dálniční známka, pojištění odpovědnosti a povinné ručení. Dobrý servis ocení i velice nároční zákazníci. Vypůjčení se odvíjí podle vašich požadavků a představ, zkuste jeden den nebo celý víkend.

Nepopsatelné dojmy ze super jízdy

Jednotlivé jízdy se od sebe liší, protože denně nenastávají úplně stejné situace na cestách. Budou se různit i v případech, když usednete do auta, které jste dosud viděli jen v televizi. Půjčovna sportovních aut Praha vám dovolí usednout do interiéru, kde se budete cítit jako v jiném světě. Poté nastartujete a poznáte, jak se točí volantem při vybrané zážitkové jízdě. Nezáleží na vzdálenosti, kde bydlíte. Vybrané vozidlo vám bude přistaveno kdekoliv na vaše přání. V případě, že půjde o Prahu, nebudete za to platit žádný poplatek. Vypůjčení se spojuje s jistými podmínkami. Řidiči musí mít věk minimálně 21 let a budou dokládat řidičské oprávnění skupiny B. Skládá se vratná kauce o výši 50 000 Kč. Aktuálně platný ceník vám prozradí, kolik vás to bude stát, ale ceny se dají sjednat také individuálně.