Co by neměl postrádat žádný vášnivý motorkář?

Vášnivých motorkářů neustále přibývá. Co je důvodem? Lidé zkrátka chtějí, aby jejich život byl plný adrenalinu a napětí a motorky jsou něco, od čeho se to dá očekávat. Pokud také přemýšlíte nad tím, jaký koníček budete vykonávat, a pokud je hlavním předpokladem právě napětí a adrenalin, zkuste to s motorkou. I když je počáteční investice velká, nebudete litovat.

Moto oblečeníDruhů a značek motorek je tolik, že si málokdo vybere napoprvé. V současné době si motorky kupují nejen pánové, ale také dámy, které si taktéž moc dobře uvědomují, že motorkou to jenom začíná. Motorka je prvotní a nejdražší investice, ale posléze je nutné investovat ještě do příslušného motorkářského vybavení, které je poměrně obsáhlé. Víte, co by neměl žádný vášnivý motorkář postrádat?

Oblečení je základ

Moto oblečení je základ každé motorkářské výbavy. Ať už jste žena nebo muž, máte na výběr. Buď si můžete koupit moto kalhoty s moto bundou, což je praktičtější varianta, nebo lze investovat do kombinéz, což je pohodlnější varianta. V každém případě se jedná o oblečení, bez kterého byste neměli usednout na motorku. Moto oblečení je vyrobeno dle požadavků každého motorkáře, podřizuje se jeho pohybům a zvyšuje komfort při dlouhých i krátkých jízdách.

Součástí oblečení jsou také moto rukavice a samozřejmě moto boty, které musí vždy perfektně padnout a nesmí sklouzávat z nohy.

Chrániče jsou další v pořadí

Nepostradatelné jsou také chrániče, které nesmí žádný motorkář postrádat. Právě chrániče mohou v případě pádu zachránit lidský život. Nepostradatelná je zejména přilba na motorku, postrádat nesmíte ani chrániče páteře či případně brýle na motorku. I zmiňované rukavice na motorku jsou do jisté míry chrániči.

Kosmetika na motorku i oblečení

Jelikož žádná věc není levnou investicí, doporučujeme investovat také do kosmetiky, konkrétně do balzámů na kožené oblečení nebo případně do autokosmetiky, kterou najdete v e-shopu motonero.cz.