Vylepšete si auto za pár korun

Milujete svůj automobil, což v praxi znamená, že se o něho také náležitě staráte? Pokud ano, budou se vám hodit naše tipy, jak ho můžete doslova za pár korun dokonale vylepšit. Podívejte se na oblíbené levné autodoplňky, které jsou ideální volbou pro každého, kdo má zájem posunout vzhled vozu o úroveň výše. Nejprve začneme něčím velmi oblíbeným, což jsou autopotahy. Ideální doplněk interiéru, který velmi dobře pomůže dotvořit jeho celkový design. Hodí se nejenom tam, kde je klasické čalounění již poměrně nevzhledné, ale i tam, kde je cílem doplnit interiér třeba o zajímavé barvy, které jsou součástí nových potahů.

Myslete také na podlahu vašeho vozu

Jezdíte často? Pokud ano, rozhodně kvůli tomu dostává zabrat podlaha vašeho automobilu. Jak ji ochránit? Naším tipem jsou autokoberce na míru. Jejich předností je to, že jejich výroba proběhne přesně s ohledem na typ vašeho vozu. Máte tak jistotu, že do něho budou perfektně pasovat a nikde žádný kousek nebude překážet. Volit nemusíte jenom látkové provedení, jelikož samozřejmostí jsou na dnešním trhu i ty gumové. Ty se hodí především v zimě, když chcete eliminovat to, aby se do podlahy vašeho vozu nasákla voda ze sněhu, který bude všude kolem. Samozřejmostí je dnes možnost pořídit dané koberce:

  • Na místo řidiče
  • Na místo spolujezdce
  • Na zadní místa

Vylepšete si výhled z vozu

Jak na to? Nejenom tím, že váš automobil umyjete. Nezapomínejte také na to, že při jízdě v dešti je třeba z čelního skla dobře a rychle odstraňovat vodu. Pokud jsou gumičky na stěračích špatné, není jejich efekt nijak velký. V takovém případě je dobré pořídit si nové stěrače. Ideálně samozřejmě moderní modely, které mnohem lépe přilnou k samotnému čelnímu sklu, díky čemuž máte jistotu, že vodu dokážou odstranit velmi dobře. A to i při průtržích mračen. A také o nich lze říci, že stojí v podstatě jenom pár korun.