Jste v Brně bez auta? Vyzkoušejte Lido TAXI!

Bez auta se ani nehnu! Také si tohle myslíte? A víte, že v Brně můžete normálně fungovat i bez auta? Jasně! V Brně se bez auta dostanete k lékaři, na nákupy, na letiště, za přáteli…zkrátka všude, kde potřebujete. Možnost mít a nemít auto si vyzkoušíte s Lido TAXI. 

Jaké je to mít a nemít auto?

Mít auto je fajn. Kdekoliv se můžete dostat, kdykoliv chcete. Neomezuje vás žádný jízdní řád, ani zpoždění vlaků. S autem máte zároveň i obrovskou nákupní tašku, díky níž nemusíte nosit nákup v ruce. S autem nejste limitováni ani počasím, a proto si můžete užívat výhod vlastního auta. Mít vlastní vůz však znamená i určité nevýhody. Jednoznačně je to péče o auto, která je velkou finanční zátěží a starostí navíc. Také komplikované parkování ve velkých městech je velkým mínusem. A zejména v případech, kdy ve schránce najdete vysokou auto pojistku nebo se vám auto porouchá a vy máte nečekané výdaje se možná ptáte sami sebe: není lepší auto nemít? Možná, že ano! Nemít auto však nemusí hned znamenat zůstat bez auta. Pokud jste z Brna může být vaším vozem Lido taxi Brno… zvyknout si však musíte na to, že za volantem bude sedět jeho řidič. Mít a nemít auto znamená spolehnout se na Lido TAXI.

Lido TAXI může být i vaším pravidelným dopravím prostředkem

Jako alternativní dopravní prostředek, a to i každodenní, můžete využít Lido TAXI, které vás na místo určení dopraví za lidové ceny, rychle a komfortně. Nechte si své taxi přistavit k domu, k práci, ke škole a užijte si komfortní jízdu bez starostí spojenými s péčí o vůz, bez problémů se zaparkováním svého auta i bez nutnosti placení pojistky a dalších nákladů. Na Lido TAXI nebudete muset dlouho čekat. Díky široké síti stanovišť a nejkratší době dojezdu do 5 minut budete mít své auto ihned k dispozici. A ještě něco. Jízda s řidičem má něco do sebe (sami to časem zjistíte). Místo rozčilování se nad dopravní situací nebo místo soustředění se na provoz můžete klidně  dohnat vaše pracovní nebo školní resty. Všechna Lido TAXI mají wifi!

Myslíte si, že to nebude fungovat? Na určitou dobu si vyzkoušejte jízdu s Lido taxi a pak ji podle ceny i komfortu porovnejte s jinými způsoby dojíždění…za zkoušku totiž nic nedáte. Třeba zjistíte, že i bez auta se v Brně dopravíte úplně všude!

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.