Uvažujete o svém malém podnikání? Což takhle bezkontaktní automyčka?

Všimli jste si, že se lidé velmi rádi a často zastavují v bezkontaktních automyčkách? Jde totiž o velmi jednoduchý i levný způsob, jak své auto udržovat v čistotě a mít jej hezké. Aniž by si ušpinili dvůr, zamáčeli zahradu nebo jiné prostranství doma, mohou auto kdykoli očistit od soli nebo nečistot. Což takhle začít provozovat svou bezkontaktní automyčku.

Kde automyčku poptávat?

Pokud se začnete zajímat o prodej automyček, zjistíte, že je nabízí společnost BKF CarWash. Ta vám prodá automyčku přesně vám „šitou“ na míru. Můžete si totiž vybrat konfiguraci automyčky a získat nabídku, za niž by byla k mání. Nezávazně, rychle, bez zprostředkovatelů můžete zjistit, za kolik byste si myčku na základě vašich potřeb mohli pořídit. 

Společnost BKF nabízí bezkontaktní automyčky ve dvou základních provedeních. Ani jen typ nevyžaduje stálé zaměstnance, řidič si jednoduše umyje vlastní vůz sám, bez dozoru majitele myčky. Ten se může věnovat jinému podnikání či jiné činnosti. 

Zařízení od BKF mají punc stoprocentní spolehlivost a uživatelského komfortu. Vybrat si můžete velkou nabídku doplňků a nadstandardně vybavenou základní verzi automyčky, s níž vyhovíte i těm nejnáročnějším klientům. Automyčky BKF jsou vyvíjeny s myšlenkou na váš zisk.

Kontejnerová, nebo modulární myčka?

Uváděnými dvěma typy jsou kontejnerová a modulární myčka. První je ideální v místech, kde je vysoká a střední intenzita provozu a velmi se osvědčila při vyšším počtu mycích boxů. Celá technologie se skrývá v technickém kontejneru. Zajišťuje vysoký komfort obslužnosti zvláště v zimě, dá se u ní zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Tento typ je vhodný pro rozšíření stávajícího podnikatelské činnosti. 

Modulární myčka je výborná alternativa kontejnerové myčky. Hodí se do míst s nízkou a střední intenzitou provozu. Využívá se i jako prostředek k rozšíření nabízených služeb existující podnikatelské činnosti. Je úsporná na místo, zabírá mnohem menší plochu než myčka kontejnerová. 

Všechny podrobnosti najdete na https://bkfcarwash.cz/. Pokud se budete chtít cokoli zeptat, rádi vám zde zodpoví všechny dotazy. Anebo si nechte nezávazně rovnou vyčíslit cenu vámi požadované automyčky a rozhodněte se, zda si ji koupíte, nebo ne.