Rozmanitý sortiment moto brašen a kufrů od MOTO S+P

Z rádia se linou melodické tóny hymny motorkářů “Born to be wild” od skupiny Steppenwolf a vám začaly svrbět dlaně. Už byste v nich nejraději sevřeli řidítka svého nadupaného dvojstopého stroje a vyrazili v dál. Ale ještě chvíli budete muset počkat, protože jste právě objevili zajímavé webové stránky prodejce motorkářského vybavení MOTO S+P. A motobrašny na sedlo už přece dlouho sháníte.

Zkušenosti s prodejem už od roku 1994

Vsadit na léty prověřený e-shop je dobrým krokem. Jen kvalitní prodejce si udrží zákazníky tak dlouhou dobu. MOTO S+P je výhradním českým dovozcem zboží italského výrobce GIVI, jejichž motocyklové příslušenství zná nejeden motorkář. Přehledně zpracované webové stránky internetového obchodu nabízejí kromě jiného motokufry, nosiče, textilní zavazadla od firmy GIVI a spousty dalších doplňků pro obdivovatele motorek. Pro každého motorkáře není kufr první volbou zavazadla na motorku. Oblíbené jsou i textilní moto brašny, které mohou být také ve voděodolné variantě.

Sbalte se na cestu za dobrodružstvím

Nápady italských designérů se zdají být nevyčerpatelné, kufry na moto výrobce motopříslušenství GIVI stále inovuje a přichází s novými a novými modely. Tyto respektují narůstající potřeby motorkářů, protože doba jde stále kupředu. Nevlastní-li majitel motocykl i s originálním nosičem, pak pro něho má internetový obchod MOTO S+P připravené moto kufry se systémem Monolock včetně montážní plotny. Jinou variantou kufrů na moto jsou ty se systémem Monokey, které jsou dodávané bez nosiče v boční, nebo horní variantě a obvykle mají robustní konstrukci s nosností až 10 kg. K dispozici jsou moto brašny či kufry vybavené upínacími body pro systém Monolock i Monokey. Výhodou e-shopu je, že zboží lze filtrovat také podle typu motocyklu, což zákazníkovi ulehčí výběr a nákup.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Moto se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.