Recenze autopůjčovny Easyrent

Někdy se prostě stane, že si musíte půjčit auto. Mně se to stalo zrovna nedávno. Protože to bylo moje první auto z autopůjčovny, trochu jsem se bál, co mě čeká. Autopůjčovna Easyrent mě však tak mile překvapila, že jsem se rozhodl napsat o ní recenzi.

Nejdříve popíšu, jak k tomu vůbec došlo. Nejezdím autem každý den, tak jsem neviděl problém v tom, půjčit ho na týden svému tátovi. Jenže znáte to, dokážete se bez vozu obejít celý měsíc, ale nutně ho potřebujete zrovna ve chvíli, když není po ruce. Kamarád má před svatbou a naplánoval rozlučku se svobodou neočekávaně zrovna na minulý víkend, kdy jsem byl bez auta. Navíc se akce konala kdesi v horách, kam rozhodně žádné koleje ani autobusová linka nevede. Dostaly se ke mně pouze GPS souřadnice! Takže jasným řešením byla autopůjčovna.

Recenze autopůjčovny Easyrent

Easyrent jsem si našel na internetu, líbily se mi jejich jednoduché a jasné stránky. Přemýšlel jsem, že si půjčím nějaké luxusní auto, vozový park mají široký. Nakonec jsem si ale na víkend půjčil Citroen Picasso. Tohle auto sice nepatří mezi TOP, ale vzhledem k tomu, že bylo mým jediným cílem dojet za kámošem, mi naprosto postačovalo. Jeho cena je 499 Kč na den, což je podle mě hodně dobré.

Autopůjčovna na mě už od první chvíle působila solidním a profesionálním dojmem. Půjčení proběhlo rychle, bez zbytečných procedur, což mi maximálně vyhovuje. Vůz byl přistaven na místě, které jsem si určil (před mým domem) přesně v čas, na kterém jsme se dohodli. Byl čistý a v naprostém pořádku už při prvním pohledu.

Po celou cestu na hory i zpět jsem nezaznamenal jedinou vadu na voze, takže jsem byl velmi spokojen. Jak jsem poznamenal v úvodu, nemám žádné zkušenosti s autopůjčovnami kromě této, ale pokud budu potřebovat auto zase někdy půjčit, nebudu hledat službu jinde. S touto jsem nadmíru spokojen a doporučuji ji i ostatním.