Ekologická likvidace vozidel už není pro řidiče noční můrou

Máte doma staré auto či autovrak a trápíte se, jak jej zlikvidovat podle zákona? Máte pravdu, že zcela snadné to není. Starý vůz je totiž nutné zlikvidovat ekologicky.

junkyard-1501245_640

Jinak než ekologicky to nejde

Zákon jasně říká, že jediný způsob, jak se zbavit starých automobilů, je ekologická likvidace vozidel. Takže je nemůžeme nechat někde stát, ani je rozebrat svévolně na součástky. Tím naše auto v evidenci vozidel nezanikne a musíme za něj dál platit zákonnou pojistku. Jsme povinni jej nechat zlikvidovat k tomu určené firmě a ekologicky. Jenomže co když je naše auto nepojízdné a nechceme platit odtah? Nebo se nám nechce za ekologickou likvidaci platit? Nic z toho nemusíme, když najdeme firmu, která se na tuto službu specializuje.

Tip: Zkuste službu Zlikvidujauto.cz

Jestliže vás trápí likvidace auta v regionech Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Liberec, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou a Tanvald, bude se vám hodit služba Zlikvidujauto.cz. Ta působí právě v těchto městech a v jejich okolí. Co nabízí? Budete překvapeni, že více, než byste čekali. Předně od vás vaše auto k likvidaci odkoupí. Takže nic neplatíte, naopak, ještě něco dostanete. Společnost stojící za službou nabízí až 10 000 Kč za ekologicky likvidované vozidlo. Částka je stanovena podle stáří vozidla i jeho stavu.

Nebudete platit ani za odtah vozidla, pokud už je nepojízdné, nebo s ním už nemáte odvahu nikam jezdit. Zástupci firmy si jej až do vzdálenosti 100 km odvezou zcela zdarma.

Na klíč a bez práce

Jakmile se domluvíte, získáte potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Je to přesně ten dokument, který potřebujete k tomu, abyste mohli automobil odhlásit z evidence a následně i z povinného ručení. Jestliže nejste milovníkem byrokracie a nechce se vám nic vyřizovat, lze se se službou Zlikvidujauto.cz domluvit i na likvidaci auta zcela na klíč, tedy i s vyřízením příslušné administrativy. Takže ekologická likvidace vozidla vás nemusí nic stát, naopak, ještě dostanete něco navíc, s autem nikam nejezdíte, a i administrativu kolem odhlášení mohou za vás vyřídit jiní. Dobrá služba, nemyslíte?