Dopřejte svému vozu luxusní obutí

Abyste pozvedli úroveň svého auta, nemusíte nutně investovat do celé jeho renovace. Klíčovou roli hrají pneumatiky a jejich obutí. Ze staršího auta drobnou úpravou uděláte zánovní vůz, stejně jako z pár let zajetého automobilu výstavní čtyřkolák. Stačí pouze investovat do nepatrných detailů, které přitom zcela změní ráz vozu.

disky

Hliníkové disky čili alu kola

Jednou z možností, jak vylepšit stávající fasádu vozidla, jsou alu kola. Dříve byly běžným standardem pouze nevzhledné ocelové disky, na které se později kupovaly ozdobné kryty. U některých zákazníků tento trend přetrvává a stále se spokojí s obyčejnými plastovými kryty. I tato výbava může být vkusná a dodat starému auto modernější nádech, jenže upevnění ozdobných krytů není příliš stabilní a mnoho z nich končí po nárazu do patníku či výmolu na silnici zakutálených někde u kraje silnice. Kryt na ocelový disk lze zajistit plastovými pásky, což příliš na estetice vozu nedodá. Proto se nabízí lepší řešení – vyměnit staré disky za novou, odlehčenou variantu v podobě hliníkových disků.

Označení alu kola si získaly právě hliníkové disky vyráběné ze slitiny hliníku a dalších lehkých kovů. Speciální výrobní postup umožňuje tvořit hliníkové disky v mnoha tvarových provedeních a stejně tak neomezuje možnostmi použít různé barvy. Díky tomu se dnes dají pořídit hliníkové disky na kola ve sportovním designu i uhlazené eleganci. S novými disky totiž vaše pneumatiky výrazně omládnou a nabydou atraktivního vzhledu, jenž se projeví na celkových křivkách vozidla.

alu kola

Pojďte si vybrat disky podle svých představ

Nakupovat online z pohodlí domova představuje rychlou a velmi komfortní službu, díky níž výrazně ušetříte čas a ve výsledku také finance. Jenže stále existuje řada druhů zboží, jež je lepší vidět a osahat si přímo osobně, pokud si nejste úplně jistí. V takovém případě se můžete obrátit např. na Alukola-obchod.cz, kde si můžete koupit alu kola přímo od dodavatele za nejnižší ceny na trhu. Mnoho variant čítá přes osm tisíc alu disků, ze kterých rozhodně vyberete ideální a zároveň cenově výhodnou variantu pro svého plechového miláčka. Levná doprava a okamžité dodání garantují rychlé obutí. Pomocí praktického konfigurátoru si navíc můžete přímo online otestovat výsledné spojení vašeho modelu vozu s vybraným vzorem.

Záleží pouze na vás, zda dáte přednost více paprskovým diskům, sáhnete po jednoduchém modelu anebo zvolíte extravagantní kombinaci tvaru i barvy. Kompletní informace zahrnující rozměry včetně možností využití v zimním, letním či celoročním čase dělá z přehledného e-shopu dokonalého rádce nejen pro volbu hliníkových disků na osobní automobily, ale též pro dodávky, karavany a obytné vozy. Na zimu nejsou zcela vhodné slitiny s leštěnou povrchovou úpravou, kterou může narušit agresivní sůl používána právě v zimních měsících na posyp silnic.

hliníkové disky

Prostor pro vaše dotazy

S výběrem nových hliníkových disků se mohou objevit nesrovnalosti a otázky. Proto je dobré investovat čas a nahlédnout do poradny, kde jsou popsány časté dotazy a zároveň zde naleznete technického rádce a stejně tak si můžete nechat zodpovědět vlastní dotaz.

Před nákupem alu kol je dobré si uvědomit, že montáž probíhá pouze v autorizovaných servisech a je potřeba všechny disky důkladně zkontrolovat, aby bylo možné vyloučit mechanické poškození. Proto jakmile obdržíte objednané disky, zkontrolujte si, že vám byla dodána správná velikost a odpovídající model. Důležité je svěřit montáž odborníkovi, který zvládne také prověřit balanc disků na vyvažovacím mechanismu.

Díky stylově i cenově různorodé nabídce najdete skvělá alu kola pro svůj vůz a konfigurátor pouze potvrdí váš ideální výběr. Otestujte, jaké varianty disků sluší vašemu automobilu nejvíce! Díky pokročilému nastavení vyberete správný rozměr a velikost stiskem tlačítka. Pak už jen záleží na vás, jakému výrobci, modelové řadě a provedení dáte přednost. Některé disky na kola jsou navíc v zajímavých akcích, čímž je cela maximálně atraktivní a přívětivá pro každého zákazníka. Luxus si zaslouží nejen nová či zánovní vozidla, ale také váš plechový miláček, který díky novým diskům najede další šťastné kilometry.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Příslušenství se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.