Darujte pod stromeček víkendové pobyty pro dva

Lámete si hlavu nad vánočním dárkem, který by udělal radost Vám i Vašemu partnerovi? Zapomeňte letos na tradiční hmotné dárky a nechejte se inspirovat bohatou nabídkou Firmy na zážitky na nejrůznější wellness zážitky.

Wellness pobyty pro dva jako dárek k Vánocům

Wellness pobytem pro dva můžete Vaší drahé polovičce dát najevo, jak moc si ceníte společně strávených chvil. Wellness pobyty nabízí také jedinečnou příležitost k relaxaci a odpočinout si od každodenních starostí. Máte-li poslední dobou pocit, že se Váš partner vrací ze zaměstnání přetažený, pak je wellness pobyt tím pravým dárkem právě pro něj. Díky víkendovým pobytům pro dva se bude cítit opět ve své kůži. Oblíbené jsou zejména zážitkové pobyty pro dva, během nichž můžete prožít nejen chvíle ve dvou, ale také zážitky, které by jinak unikly Vaší pozornosti. K oblíbeným zážitkům patří především relaxace v římských lázních pro dva, romantická noc v korunách stromů nebo noc v hotelu Imperial s večeří „ u šéfa“. Další inspiraci na wellness zážitky najdete zde www.firmanazazitky.cz/wellness-pobyty/.

Romantické chvíle můžete společně prožít také během noci ve skleněné věží Tančícího domu. Přespat budete moci v luxusním apartmánu vestavěném v levé části skleněné věže. Tančící dům připomíná postavu tanečnice Ginger Rogersové. Z apartmánu se budete moci kochat pohledem na Pražský hrad, Petřín a další skvosty staré Prahy.

Nechejte se při výběru dárku inspirovat také víkendovými pobyty pro dva

Wellness zážitky si zamilujete pro rozmanitost wellness služeb i možnost věnovat se nerušeně jeden druhému. Mnohé hotely poskytují možnost relaxace ve vířivce, saunách, fitness centrem nebo během masáží. Krásné zážitky si odnesete například z wellness víkendu v Jizerských horách. Tuto oblast České republiky si zamiluje pro překrásnou divokou přírodu i komfortní ubytování. V čtyřhvězdičkovém Spa hotelu Antonie ve Frýdlantském výběžku si budete moci odpočinout v moderní sport zóně, kde nechybí vnitřní bazén s proudy, whirlpool, venkovní biotop, finská sauna, pára nebo odpočinková místnost. Ať už vyberete jakýkoliv vánoční dárek z wellness zážitků nebo zážitkových pobytů, myslete na to, že největší radost udělá dárek, jenž je darován upřímně od srdce.