Cestujete karavanem? Pak by vám neměl chybět kvalitní venkovní koberec

S příchodem jara mnozí z nás naloží vše potřebné do karavanu a vyrazí do světa, aby poznávali krásy přírody, historii měst, ochutnávali zahraniční kuchyně nebo zkoušeli to, co zatím nevyzkoušeli. Pokud patříte k těm, kteří rádi usednou za volant a do sedadel karavanu, určitě si jej rádi zvelebujete. Hodit se vám bude např. koberec ke karavanu od Vopi s.r.o., který najdete na webové stránce https://www.vopi.cz/venkovni-koberce-pred-karavan/.

Venkovní koberec ke karavanu

Tak, jako známe klasický umělý travní koberec, můžeme si u vopi.cz koupit i dva typy venkovních koberců pro cestovatele. Jedním je koberec ke karavanu s názvem Umělá tráva a druhým je koberec před karavan s názvem Camping.

Koberec ke karavanu Umělá tráva je vyroben z kvalitního 100 % polypropylenového vlákna. Výška vlasu je 20 mm v pro oči příjemné zelené barvě teplého odstínu. Tento koberec ale nejenže vám plochu před karavanem zkrášlí, jde především o jeho funkci. Díky koberci nebudete pociťovat chlad od nohou při kempování. Stejně tak si o něj budete moci čistit obuv, takže se do obytné části nedostanou takřka žádné nečistoty. Ať už zastavíte na jakémkoli podkladu, budete se cítit příjemně a budete v čistotě.

Koberec se snadno roluje, rubová strana má malé kanálky, které přilnou jednoduše ke všem povrchům. Snadno odvádí vodu v případě deštivého počasí.

Velikost si můžete nechat vyrobit na míru, šířka může být 400 cm a délka libovolná, dle vašich potřeb.

Umělý travní koberec venkovní od Vopi  si můžete koupit i v předem připravených rozměrech, a to nejen obdélníkových nebo čtvercových, ale také ve tvaru kruhu, oválu, srdce, elipsy, půlkruhu, kytky a dalších tvarů.

Podívejte se na cenově dostupné venkovní koberce v podobě umělé trávy a těšte se z pohodlnějšího cestování. Budete jistě spokojeni.