Automobilové vánoční dárky

Lámete si již delší dobu hlavu nad vánočními dárky pro Vašeho manžela a ráda byste, aby se z daného dárku těšil také po Vánocích? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky a dopřejte Vaší drahé polovičce momenty plné adrenalinu.

Splňte vánoční přání Vašemu partnerovi projížďkou ve Ferrari

Okamžiky napětí a adrenalinu může Váš manžel zažít například při projížďce ve Ferrari nebo během jízdy Hummerem. Možná jste již dříve z jeho úst zaslechla, že by se rád projel v tomto sportovním voze. Nyní bude mít jedinečnou příležitost, neboť Ferrari 488 Spider jej zve k projížďce. Jízda ve Ferrari potěší nejen tatínky od rodiny, ale také dědečky nebo strýce. Při řízení tohoto italského plnokrevníka na čtyřech kolech bude hltat doslova každou zatáčku. Automobil je vybaven osmiválci, pevnou sklápěcí střechou na nejvyšší technologické úrovni. Motor Ferrari Spideru je plně totožný s modelem 488 GTB. Zadní kola roztáčí osmiválec o zdvihovém objemu 3,9 litru. K tomu mu dopomáhají dvě turbodmychadla. Ten sportovní automobil umí z nulové rychlosti zrychlit za tři sekundy až na rychlost sto kilometrů za hodinu.

Při řízení bojového tanku Premium si Váš partner vzpomene na mládí

Vzpomíná-li Váš manžel rád na dobu, kdy se mohl projet na vojně v bojovém tanku. Pak mu tyto okamžiky můžete připomenout zážitkem od společnosti Allegrie. Poukázku můžete koupit zde www.firmanazazitky.cz/rizeni-bojoveho-tanku-premium. Zde totiž můžete necelé dva týdny před Vánoci koupit poukázku na řízení bojového tanku – Premium. Po příjezdu se převlečete do vojenského oblečení a poté se seznámíte s technikou řízení tanku v kabině vyprošťovacího tanku VT 55. Po jeho zvládnutí již nebude nic bránit tomu, abyste se posadili do opravdového bojového tanku typu T-55 nebo T-72.