Alternátory i obrysová světla do velkých aut, která ještě poslouží

Starší nákladní vozidla, jakými jsou Tatra, traktory Zetor, Avia, Desta, Praga V3S, Škoda 1203 či Liaz, mnohdy pořád slouží, a to zejména soukromým osobám či drobným podnikatelům. Zastanou práci jako moderní vozidla, a to do chvíle, dokud se na nich něco nepokazí. Sehnat na ně náhradní díly bývá problém. Obraťte se na specialisty ze slušovické firmy BVM, která se na ně specializuje.

truck

Sehnat součástky pro staré náklaďáky a traktory je snadnější

Pokud jste byli v minulosti majitelem některého z těchto velkých vozidel, udržovat jej v provozuschopném stavu znamenalo často koupit jiný stejný model na náhradní díly. Jinou možností bylo obcházet vrakoviště, či si dávat inzeráty s poptávkou. Ne vždy se podařilo součástky sehnat. Někdy vás trápil motor, sháněli jste obrysová světla, jindy jste chtěli dát auto do pucu zachovalejšími autosedačkami. Sehnat cokoliv však byl problém.

Nyní by byl nejspíš ještě větší, protože zdrojů ubývá. Naštěstí vše vzali do rukou profesionálové z firmy BVM. Ti nabízí autodíly a příslušenství pro vozidla Tatra, traktory Zetor, Avia, Desta, Praga V3S, Škoda 1203, Liaz, MTS i ŠT-180.

O firmě BVM

Firma BVM nabízí již od roku 1993 opravy a prodej náhradních dílu pro zmíněná velká vozidla a traktory, nové i repasované. Velice často výměnným způsobem. Umí poradit náhradní řešení i zajistit chybějící díl, který není aktuálně skladem. Postupně sortiment doplňuje i o další zahraniční vozidla, zemědělskou a stavební techniku.

Ať již sháníte elektrické vybavení – startéry, autobaterie, alternátory, dynama a další elektrosoučástky, motory, hydrauliku, brzdové součástky, palivová čerpadla, osvětlení vozidel, či třeba různé příslušenství, měl by být e-shop Bvm.cz prvním místem, kam se po daném dílu podíváte. Nenašli jste jej v sortimentu? Nebo nevíte, co přesně potřebujete? V BVM najdete odborníky, který vám umí poradit, případně zkusí náhradní díl zajistit.