Silniční a průmyslové váhy jsou potřeba v mnoha odvětvích

O silničních váhách mnoho z nás slyšelo maximálně v souvislosti s kontrolou přetížených kamionů, ale silniční a také další vážní systémy, najdou uplatnění v mnoha výrobních oborech. Na silniční i průmyslové váhy se specializuje firma VÁHY – JAS.

Silniční váha je velmi užitečný pomocník. Jak jinak zvážit sypké materiály dovážené do sil a skladů? Pro ně jsou určeny váhy a vážní systémy pro zemědělce. Společnost VÁHY – JAS dodává dostatečně široké váhy, které vyhovují i rozměrné technice. Během vrcholící sklizně obilí by porucha váhy byla obrovským problémem, a proto je samozřejmostí jejich nonstop servis. Pro mnoho odběratelů je také výhodou možnost postupného rozšiřování vážního systému.

Firma se ale nespecializuje jen na zemědělce. Nabízí váhy pro zákazníky z mnoha oborů, přičemž průmyslové váhy dodává v mnoha různých provedeních, jako můstkové, podlahové či paletové váhy, paletové vozíky s váhou, váhy s tiskem, jeřábové, počítací a visuté jateční váhy. Samozřejmostí jsou i speciální úpravy například pro prašné prostředí.

Vážit je nezbytné i ve stavebnictví, a to přesně. Firma VÁHY – JAS tak dodává váhy pro obalovny či betonárny, kde je potřeba přesně dodržovat receptury a také pro lomy a pískovny. Dalším oborem je odpadové hospodářství, protože i odpadky se musí zvážit. V potravinářství se zase uplatní speciální váhy o šířce až 350 cm, které firma dodává jako jediná na našem trhu, dále již zmíněné jateční váhy a řada dalších výrobků.

Součástí dodávek je i příslušenství, jako jsou automatické závory, různé snímače, tiskárny, LED indikátory atd. Firma nabízí nejen výrobu, ale také poradenství a servis sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. Byla založena v roce 1990 specialisty s dlouholetými zkušenostmi z oboru. Vyrábí automobilové váhy od 4 do 18 m s váživostí do 60 t, případně dle požadavku zákazníka.