Nákladní vozy v silničním provozu

Nákladní vozy určitě potkáváte na cestách téměř každý den. Často si říkáte, že život řidičů kamionů asi není snadný – denně najezdí stovky kilometrů, mají zodpovědnost za převážený náklad a musí znát povolené trasy, kde mohou jezdit a za jakých podmínek. Ať už převážejí potraviny, láhve s nebezpečným obsahem nebo zemědělská zvířata, musí být jejich vozy pravidelně kontrolovány za účelem stoprocentní bezpečnosti a splnění požadovaných norem.

Koupě kamionu a příslušenství v bazaru

Řidiči osobních vozidel si mnohdy kupují starší auta v bazaru. Existuje ale též bazar nákladních automobilů s možností koupě či pronájmu vozu s požadovanými parametry. Služby jsou značně využívány společnostmi v případě poruchy jejich vlastního kamionu, kdy autobazar nákladních vozidel zapůjčí vybraný prostředek na vámi stanovený počet dní. Koupě ojetého náklaďáku se pak vyplácí jak firmám, tak živnostníkům, neboť ceny jsou nižší než nové kamiony, a přesto jsou ve výborném technickém stavu a splní na dlouhý čas svůj účel. Na rozjezd podnikání i na nepravidelné převozy je starší nákladní vůz ideální!

Prodej nákladních aut však není jedinou službou, kterou bazary nabízí. Stejně tak si bez problému můžete zapůjčit či koupit přívěsy různých typů a velikostí či praktické návěsy s užitečnou plochou navíc. Žádaným doplňkem jsou také sklápěče, které se hojně využívají v oblasti stavitelství nebo úprav velkých zahradních a veřejných ploch.

Odborníci poradí, výběr je na vás!

Kvalitní bazary s dlouhou tradicí a zkušenostmi v oboru vždy pamatují na důkladné pojištění a pravidelnou údržbu. V nabídce naleznete užitkové vozy známých značek a různé varianty příslušenství. Pokud zvažujete koupi nákladního auta, vyčleňte si čas a prohlédněte si poskytované modely. Přímo na místě můžete využít odborného poradenství a získat zajímavé informace o možnosti úvěru nebo leasingu. Nabídka se denně rozrůstá o nové silniční prostředky, které vám po domluvě firma v krátké době doručí kdekoli v rámci Evropské unie.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto, Ostatní se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.