Moped Twin Cup se cítí jako doma na cestě i v lese

Pohráváte si s myšlenkou na pořízení jednostopého vozidla, ale tušíte, že pro vaše účely nejsou klasický motocykl či skútr právě ideální? Pokud víte, že se budete pohybovat i mimo silnice, pak je vaše volba jasná. Osedlejte motor s pedály – tedy moped. V podstatě jde o „hybridní“ verzi kola a motocyklu, jejímž poznávacím znamením jsou pevný rám a odpružená kola. 

Při pohledu na moped je jasné, že jde o dopravní prostředek s vynikající prostupností terénem. Mimo zpevněné cesty se mu nevyrovná ani off road verze skútru. Můžete s ním bez obav do lesa, byť mu dáte pořádně zabrat. Vaše případné pochybnosti vyvrátí kterýkoliv rybář – není tajemstvím, že ti na mopedy nedají dopustit.

Buďme však trochu konkrétnější. Která značka se těší dobrému jménu? Požadujete-li hodně muziky za přívětivou cenu, vsaďte na moped Twin Cup od Kentoyi. Poznávacím znamením je krásný retro design, díky kterému se do něj okamžitě zakoukáte. A až se poprvé projdete, bude to láska jako trám.

mopedy

Věrný společník ve městě i v terénu

Moped Twin cup vám dobře poslouží při popojíždění po městě a ušetří vám spoustu času při cestách terénem. Je neobyčejně praktický a zaparkujete ho téměř kdekoliv. Lidé si ho často pořizují jako alternativu k automobilu na chalupu – v případě potřeby si na mopedu dojedou třeba na menší nákup.

Vypadá skvěle a jezdí sebevědomě

Zmíněný retro design, velká 17 palcová kola, vysoko umístěný výfuk, kulatý chromovaný tachometr a otáčkoměr s ukazatelem zařazeného stupně – to jsou hlavní poznávací znamení modelu Twin Cup. A jistě vás potěší i praktický úložný prostor pod řidičem.

moped Twin Cup

Mnohem důležitější jsou samozřejmě jízdní vlastnosti, které jsou jedním slovem vyvážené. Moped se chová velmi kultivovaně a je radost na něm jezdit. S hmotností 82 kg nemá čtyřtaktní motor o výkonu 2 kW a čtyřstupňovou převodovkou žádné potíže – stroj bez problémů uveze až 150 kg.

Chcete-li se o modelu Twin Cup dozvědět více, zamiřte na www.kentoya.cz. Můžete si ho pořídit také na splátky s nulovou akontací a bez navýšení.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Moto se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.