Kam za náhradními díly pro váš náklaďák?

Když se zub času podepíše na nákladním vozidle a je třeba zasáhnout zkušenou rukou automechanika, potom stejně tak, jako když sháníte díly do svého osobního auta, chcete jen to nejlepší a nejlépe za rozumnou cenu i s následným servisem. U vozidel s vyšší tonáží by to mělo platit dvojnásob. Proto je důležité najít rychlého a kvalitního dodavatele náhradních dílů. Tipem na prověřenou společnost vám může být server fortrucks.cz se širokým sortimentem dílů a kvalitním zákaznickým servisem.

Náhradní díly

Fortrucks nabízí náhradní díly Brno, po objednání vám zboží sami dovezou nebo do 24 hodin zašlou zásilkovou službou, záleží na osobní preferenci. K dostání jsou nové i repasované díly, firma ovšem sama nabízí i servis a údržbu nákladních automobilů všech značek a typů. Mnozí ocení možnost objednání náhradních dílů výměnou či zákaznickou slevu v případě většího odběru součástek. Mimo jiné mohou klienti Fortrucks díky unikátnímu programu zjišťovat skladovou dostupnost požadovaných náhradních dílů a jejich případnou cenu.

Servisní služby

Co se týče servisu vozidel, nemusí se potenciální klient bát nedodržení termínů – díky kvalitnímu vybavení, testovací a měřící technice a vysoce kvalifikovaným pracovníkům bude auto opraveno přesně v dohodnutý termín.

Přívěsné vozíky

V nabídce společnosti naleznete i přívěsné vozíky Brno. Jedná se o autorizovaný prodej přívěsů značky Agados a jejich náhradních dílů. Agados s.r.o. je přední evropský výrobce vozíků ve hmotnostních kategoriích do 750kg a 3500kg. Můžete si vybrat z bržděných i nebržděných vozíků, určujete i typ materiálu, ze kterého bude přívěs vyroben. Na výběr jsou též různí ložné plochy.

Proč Fortrucks? Je všestranným specialistou a dobrým rádcem pro ty, kteří hledají kvalitní služby pro svůj nákladní vůz a férový přístup k zákazníkům.