Chci (si) půjčit automobil

Chcete vzít celou rodinu na krásný výlet, ale nemáte k dispozici žádný vůz. Potřebujete přestěhovat objemnější věci, které se do vašeho auta nemají šanci vejít. Na vaší zahradě stojí dodávka, kterou nevyužíváte, ale raději ji nechcete prodat, protože co když se ještě bude hodit. Ptáte se, jakého mají tyto problémy společného jmenovatele? Je jím AutoOdStrejdy, tedy autopůjčovna Praha.

Půjčí vám cokoliv

Ať už potřebujete menší vůz do města či větší auto na rodinný výlet, jste zde na správné adrese. A co když potřebujete tu největší možnou dodávku na přestěhování celého bytu? Máte štěstí, AutoOdStrejdy je také půjčovna dodávek Praha. A ne jen tak ledajaká. Je to vlastně autopůjčovna sdružující nabídky vozů k pronájmu. Půjčujete si od úplně obyčejných lidí, kteří se rozhodli poskytnout své vozy někomu dalšímu. Díky tomu si můžete vybrat automobil, který se nachází ve vašem městě a snadno si ho tedy vyzvednete. Můžete také porovnávat ceny a vybrat si tu, která je pro vás nejvýhodnější. U každého vozu najdete několik informací, na základě kterých se můžete rozhodnout, zda je pro vás vhodný. Předem se například dozvíte, jaká je průměrná spotřeba, a snadno si tak spočítáte celkové náklady na cestu. Budete během vaší jízdy využívat některou z dálnic? Můžete si vybrat vůz, který již dálniční známkou disponuje. Z množství nabízených vozů si určitě vyberete ten pravý.

Mám vůz, který nevyužiji

Pokud máte doma vozidlo, které nevyužíváte a jen vám zbytečně zabírá místo v garáži, je na čase poslat ho do světa. Nebojte, nemusíte ho hned prodávat. Co ho třeba půjčovat? Půjčování má hned dvě výhody. Vůz nebude zbytečně zabírat místo a ještě vám vydělá nějakou tu korunu. O vaše auto se navíc nemusíte vůbec obávat. V autopůjčovně AutoOdStrejdy si sami zvolíte, komu vůz půjčíte a za jakou cenu.

AutoOdStrejdy opravdu funguje a nabízí velmi nízké ceny, široký výběr vozů a vstřícný přístup ke každému. Stále tomu nevěříte? Přesvědčte se sami a uvidíte, že je to přesně tak, jak říkáme.