AZznačky: Odborníci na dopravní značení

Potřebujete dopravní značky? V supermarketu je neseženete. Musíte se obrátit na někoho, kdo se na daný segment specializuje a nabízí víc než jen prodej dopravního značení. Firma AZznačky sortimentu rozumí a zajišťuje prodej i pronájem svislých značek, realizaci vodorovného značení a další související služby, které by se vám mohly hodit. Nepřestávejte číst a dozvíte se podrobnosti.

Ucelená nabídka svislého značení

Svislé dopravní značky lze rozdělit podle typu na výstražné, příkazové, upravující přednost, zákazové, informativní směrové, informativní provozní, jiné informativní a dodatkové tabulky. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, firma AZznačky pro vás dodá požadované značení v souladu se zákonem č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích. Sortiment plně odpovídá normám a technickým předpisům.

firma AZznačky

Pokud dopravní značení potřebujete jen dočasně, můžete si ho pronajmout za velmi výhodné ceny. Firma AZznačky pronajímá také zpomalovací prahy, parkovací zábrany a dopravní zrcadla.

Kvalitní vodorovné dopravní značení

Činnost společnosti AZznačky nespočívá pouze v pronájmu svislých značek, ale také v realizaci těch vodorovných. Odborníci s více než desetiletými zkušenostmi používají nejmodernější technologie a postupy. V minulosti realizovali vodorovné dopravní značení na silničních komunikacích, v průmyslových areálech, v obchodních zónách, na venkovních i podzemních parkovištích a na dalších místech.

vodorovné dopravní značení

Svědomitý přístup ke každé zakázce

Firma AZznačky garantuje individuální přístup bez ohledu na typ a rozsah zakázky. Profesionálové vám ochotně poradí a doporučí vhodné řešení. Provedenou práci můžete navíc průběžně sledovat systémem Venzeo.

Chcete se o dopravním značení a službách AZznačky dozvědět více? Všechny důležité informace najdete na www.azznacky.cz.