Autopůjčovna poskytne vozidlo i dlouhodobě

Smolný čas klidně přijde i v době, kdy zrovna kalendář neukazuje pátek třináctého. Ráno polijete kávou bílou košili, zakopnete o rohožku, a ještě vám pes od sousedů vyhrabe velkou díru na zahradě. V poledne nestihnete začátek porady a šéf vás důrazně pokárá. Při návratu domů vás přejde těšení na relaxační lázeň, protože auto začne stávkovat v půlce cesty.

Půjčovny aut vás zachrání před veřejnou dopravou

S nepojízdným vozidlem si pro začátek poradí přivolaná odtahová nebo asistenční služba. Dostanete se v pořádku domů, ale čeká vás lítání po autoservisu a zde hororový scénář – opraví to nejdřív za dva týdny. Nepatříte k žádným boháčům, abyste nakoukli do garáže a bez mrknutí oka nastartovali další vůz. Přemýšlíte o přemísťování veřejnou hromadnou dopravou. Pochybujete, jestli jízdu autobusem ještě vůbec zvládnete, když jste do něho naposledy naskočili někdy před dvaceti lety. V době oddechu naštěstí popřemýšlíte o službách autopůjčovny. Nikde přece nepíší, že neseženete pronájem aut za výhodné ceny.

Vždy a všude včas

Nasednout do vlastního auta je prostě pohodlné a stáváte se díky tomu pány svého času. Žádné ohledy na jízdní řády a nedobrovolné zdržení kvůli zpoždění. Nejlevnější autopůjčovna nabídne nejen bezkonkurenční ceny, ale také uhradí náklady spojené s pojištěním, údržbou a provozem. Na www.taggart.cz lze sjednat pronájmy na krátkou nebo delší dobu. Nejde o žádné závazky jako u operativního leasingu, může se jednat o měsíc, dva, tři atd. Přistavení a vyzvednutí máte zcela zdarma, navíc při dlouhodobém pronajmutí obdržíte úplně nový či roční model s málem najetých kilometrů.

Půjčovna aut disponuje velkým výběrem. K samozřejmostem patří čistota, bezpečnost, stále fungující informační linka, asistenční služba i zkušební jízda. Kdo má problém s řízením, pohodlně si sjedná automobil s řidičem.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.